סדנאות תוכן למבוגרים

סדנאות למבוגרים ולחברות עסקיות

כולנו להטוטנים…

אני צופה במופע קרקס ומתפעל כיצד מצליח הלהטוטן לשמור את חמשת הכדורים באוויר בסדר מופתי, לאזן צלחת מסתובבת על הסנטר ולנסוע בחד אופן, והכל באותו זמן…

אחר כך אני יושב במשרד, עורך שתי שיחות טלפון, מאשר את התקציב, מכתיב את סדר היום למזכירה ומחליט לגבי אופן ביצוע הפרוייקט הבא, והכל באותו זמן…

כולנו להטוטנים בחיים…

סדנת הלהטוטים נבנתה מתוך ראיה כוללת של עבודה עם הגוף, הרגש והמחשבה.  התהליך של לימוד הלהטוטים עם שלושה כדורים משמש אותנו ככלי לעבודה על תחומים שונים מעולם העסקים :

  • סדנת מנהיגות
  • סדנת גיבוש צוות
  • סדנת יצירתיות ופריצת גבולות
  • סדנת תקשורת ויחסי אנוש
  • סדנה פשוט בשביל הכיף…

הסדנה נפתחת בדרך כלל בסדרה של משחקים קצרים, הנוגעים ברמת הקשב של כל אחד ובקצב הפנימי ובכך מאפשרים כניסה לעולם מעט שונה. אחר כך, תוך כדי תהליך עבודה מובנה עם הכדורים, ביחידים או בקבוצה, אנו פוגשים שאלות הנוגעות באופן ישיר לחיי היום יום של המשתתפים.

למה הכדור נופל, מי ‘אשם’ כשזה לא מצליח, מה נדרש ממני בתהליך הקבוצתי, מה האחריות שלי, כיצד לוותר, איך לסמוך על האחר ועוד, אלו מקצת מהשאלות המתעוררות, ואשר מקבלות התייחסות הן במישור הרעיוני והן במישור המעשי במהלך הסדנה.

הסדנאות, המתאימות לקבוצות של 10-20 משתתפים, משלבות תהליך של התבוננות עצמית, חוויה של יכולות חדשות , לימוד ראייה של תהליכים והגישה להבנתם, הכרות עם נושא חדש ממקום מוכר וכמובן הנאה, צחוק וכיף.

משך כל סדנה כשעה, ובסיומה קיימת אפשרות להעניק לכל אחד מהמשתתפים מתנה של שלושה כדורי להטוטים.

להזמנות, אנא צרו קשר.

סדנאות ג'אגלינג למבוגרים ולחברות עסקיות